NAJLEPSZA OFERTA SUPER SERWIS FITNESS

Profesjonale pasy do bieżni

Oferowane przez nas pasy pasują do sprzętów takich marek jak: TechnoGym, Life fitness, BH fitness, Horizon fitness, Precor, Kettler, York Fitness, Cybex, Domyos, HMS, Body Sculpture, SportsArt, Star Trac, Nautilus, Matrix, Johnson, Tomahawk, Shwinn oraz innych.
Proponowane przez nas pasy wykonane są z najwyższej jakości materiałów o najlepszej klasie ścieralności. Tworzywo z jakiego są wykonane gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość.
W ofercie posiadamy pasy do bieżni domowych oraz komercyjnych.


Płyty do bieżni

W ofercie posiadamy także płyty do bieżni wykonane z materiałów gwarantujących stabilność oraz wytrzymałość urządzeń takich jak bieżnie elektryczne. Płyty te są odporne na ścieranie oraz przystosowane do dużego nacisku. Blaty do bieżni jakie posiadamy w ofercie zapewniają cichą ale przede wszystkim prawidłową i bezpieczną pracę maszyn fitness. Specjalna powierzchnia płyt ogranicza tarcie z pasem bieżni i tym samym zmniejsza koszty konserwacji tego typu urządzeń.


Taśmy Kevlar do urządzeń siłowych

Taśmy kevlar to taśmy, które stosuje się do stosu maszyn siłowych przeznaczonych zarówno do użytku domowego oraz komercyjnego. Tego typu taśmy są bardzo wytrzymałe a niski poziom ich rozciągliwości zapewnia prawidłowe funkcjonowanie urządzeń siłowych.
Wytrzymałość taśm gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania sprzętów.
Taśmy te mają zastosowanie w sprzętach większości znanych marek.


NAJLEPSZA OFERTA SUPER SERWIS FITNESS

Paski napędowe, zębate, klinowe i inne

Paski napędowe stosowane są przy silnikach montowanych w bieżniach elektrycznych. Ich zadaniem jest przeniesienie napędu z silnika na rolkę przednią bieżni. Odpowiedni rozmiar oraz naprężenie paska zapewnia prawidłową pracę bieżni oraz komfort i bezpieczeństwo podczas treningów.
Wykonane są z materiałów odpornych na rozciąganie oraz ścieranie. Sposób ich wykonania gwarantuje ich wytrzymałość i efektywność.
Paski zębate i klinowe również mają zastosowanie w większości mechanizmów urządzeń fitness.
Paski te wykonane są z najwyższej jakości wytrzymałych tworzyw.


Pedały do rowerków stacjonarnych

Sprzedajemy również pedały do rowerków stacjonarnych, wyposażone w antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z urządzeń. Pedały te są wyposażone dodatkowo w gumowe paski zabezpieczające przed zsuwaniem się stóp podczas pracy na urządzeniu. Wykonane są z elementów plastikowych oraz metalowych. Pedały zapewniają stabilność oraz wytrzymałość.


Łożyska

Oferujemy łożyska przeznaczone do wałków bieżni, dopasowane do większość urządzeń oferowanych przez czołowych producentów branży fitness. Łożyska zapewniają właściwą pracę urządzeń, gwarantują bezpieczeństwo oraz trwałość urządzeń.


NAJLEPSZA OFERTA SUPER SERWIS FITNESS

Środki do konserwacji bieżni elektrycznych OKS

Specjalistyczny środek przeznaczony do konserwacji bieżni elektrycznych znajduje zastosowanie zarówno w bieżniach domowych oraz profesjonalnych. Jego stosowanie zmniejsza tarcie pomiędzy płytą a pasem bieżni oraz zapewnia cichą pracę maszyn. Właściwości tego typu środków redukują temperaturę prace przez co są szczególne rekomendowane do urządzeń o wysokiej częstotliwości użytkowania. Środek ten wyposażony jest także w specjalistyczną rurkę, która umożliwia jego prawidłową aplikację. Jako środek uniwersalny może być stosowany do każdego typu bieżni.


Środki do konserwacji bieżni elektrycznych OKS z silikonem

Smar OKS jest bezbarwny i nie pozostawia zabrudzeń. W jego skład wchodzi olej silikonowy. Nie zawiera substancji rozpuszczających i nie wchodzi w reakcje chemiczne. Zawiera substancje wypierające wodę.
Dodatkowa obecność silikonu zwiększa bezpieczeństwo pracy bieżni oraz redukuje tarcie pomiędzy pasem a płytą bieżni zapewniając tym samym prawidłowy poślizg.

Możliwość stosowania sprayu także do innych urządzeń fitness i urządzeń siłowych.


BEKO smar teflonowy

Tego typu suchy smar znajduje zastosowanie do smarowania prowadnic tocznych i przesuwnych, zabezpieczenia taśmociągów, rolek i zsuwni, smarowania okuć oraz zamków w drzwiach i oknach, zabezpieczania wałków w łożyskach z tworzyw sztucznych, maszyn pakujących oraz prowadnic przecinarek. Tego typu środki zapewniają tworzenie warstwy separującej na powierzchniach które nie mogą mieć kontaktu ze smarami tłustymi. Smary Beko zapewniają długotrwałą ochronę powierzchni prze ścieraniem. Nie przyciągają kurzu oraz brudu.


NAJLEPSZA OFERTA SUPER SERWIS FITNESS

Smar do bieżni BEKO z silikonem

SILICON-SPRAY jest wszechstronnym smarem nie zawierającym tłuszczu, środkiem zabezpieczającym oraz antyadhezyjnym. Dzięki załączonej rurce kapilarnej umożliwia precyzyjne aplikowanie i może być usuwany za pomocą miękkiej tkaniny. Zabezpiecza przed zarysowaniem części z tworzywa sztucznego. Chroni styki elektryczne przed wilgocią oraz impregnuje tkaniny. Przeznaczony również do smarowania cylindrów zamków patentowych. produkt. Smar ten odporny jest na wysoką temperaturę oraz chroni przed zarysowaniem oraz ścieraniem powierzchni.


BEKO Smar o podwyższonej przyczepności

Smar ten znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim do łańcuchów,  gwintów, kół zębatych, łożysk, tulei. Odporny jest na wysokie ciśnienie. Odznacza się niezwykle wysoką przyczepnością, Wypiera wodę, jest wysoce wydajny, odporny na skraje temperatury a także na działanie słabych kwasów i zasad. Środek ten zapewnia odpowiednią przyczepność oraz pracę maszyn.


Jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz, skontaktuj się z nami